Blog

Sekret Pure i tajniki feromonów

Feromony, to nie żarty. Poznaj tajniki używania tych substancji, aby mogły zdziałać cuda. Nie przesadzaj z ilością, bo tu umiar gra na Twoją korzyść.

Zacznijmy od tego, że w każdym flakonie Malvolii znajdziesz zarówno kompozycje zapachowe jak i feromony. Jedynym wyjątkiem bezwonnym jest Malvolia Pure, choć tu zależnie od Twojego pH możesz poczuć subtelne, słodkie akordy. Malvolia Pure, to feromony w czystej postaci, których zadaniem jest podbicie naturalnych feromonów, znajdujących się w ludzkiej skórze. Możesz używać ich ze swoim ulubionym zapachem, po prostu Malvolią skrop skórę, a perfumami ubranie. To też sposób, który możesz wykorzystać jeśli chcesz pachnieć np. Day Dream czy Prime, ale nie zależy Ci na działaniu feromonów. Możesz dopsikiwać się nimi też w ciągu dnia, choć nie na skórę.

Zasady używania feromonów

Jeśli chcesz pachnieć ulubionym zapachem Malvolia, użyj go na ubranie. Feromony działając wyłącznie z połączeniu z Twoją skórą

Przed użyciem perfum z feromonami poznaj nasze wskazówki!

 1. Używaj ich w niewielkiej ilości, wystarczą 2-3 psiknięcia.
 2. Rozpyl je na czystą skórę (lekko wiglotna skóra dobrze chłonie feromony i podbija zapach perfum).
 3. Wybierz miejsca, które rozgrzewają się w ciągu dnia. Najlepiej te, gdzie pulsuje krew. Polecamy szyję, nadgarstki, kark, przestrzeń między biustem.
 4. Jeśli skrapiasz nadgarstki, nie pocieraj nimi o siebie! Kilkanaście minut przed założeniem ubrania na czystą skórę nadgarstków, szyi oraz między piersiami i pamiętaj, by nie rozcierać ich, lecz pozwolić, by ciepło ciała podsycało ich zapach..

Pamiętaj!
Używaj Malvolii by pachnieć – pryskaj ubranie.
Używaj Malvolii, by uwolnić feromony – pryskaj skórę.

Czy to magia? Nie. To feromony.
Czy to perfumy? Tak. O niezwykłych nutach zapachowych.
To połączenie, które może odmienić Twoje życie.

Malvolia

Poznaj całą kolekcję i wybierz swój zapach.

Newsletter

Dołącz do nas

  Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji handlowych na temat produktów i usług oferowanych przez ORM Operacje sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. 1 Maja 13 (10-117) za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) na podany przez Ciebie adres e-mail. Zapisanie się do newslettera jest dobrowolne. Możesz w dowolnej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera przez kliknięcie w odpowiedni link na końcu wiadomości email lub przez poinformowanie nas o rezygnacji z newslettera: na adres e-mail Sklepu Internetowego wskazany Regulaminie (wysłanej z adresu e-mail wskazanego podczas zapisywania się do newslettera) lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie Sklepu Internetowego.

  Kontakt

  603 267 199 (8:30 - 16:30)
  kontakt@malvolia.com

  Obserwuj