Blog

Sekret Pure i tajniki feromonów

Feromony, to nie żarty. Poznaj tajniki używania tych substancji, aby mogły zdziałać cuda. Nie przesadzaj z ilością, bo tu umiar gra na Twoją korzyść.

Zacznijmy od tego, że w każdym flakonie Malvolii znajdziesz kompozycje zapachowe wzbogacone feromonami. Jedną z ciekawszych pozycji w naszym portfolio jest Malvolia Pure, czyli najdelikatniejszy zapach z całej kolekcji. Świeży choć nie owocowy, czysty ale nie mydlany, mimo że lekki to bardzo trwały. Sekret Pure tkwi w ich subtelności. Delikatny, miekki zapach łączy się z pH skóry tworząc unikatowe kompozycje. Dla wielu kobiet absolutne odkrycie i zdecydowanie propozycja dla Pań, które preferują lżejsze zapachy. Nie daj się zwieść pozorom, choć perfumy pachną łagodnie, feromony działają tak samo mocno. Taka jest Malvolia.

Zasady używania feromonów

Jeśli chcesz pachnieć ulubionym zapachem Malvolia, użyj go na ubranie. Feromony działając wyłącznie z połączeniu z Twoją skórą

Przed użyciem perfum z feromonami poznaj nasze wskazówki!

 1. Używaj ich w niewielkiej ilości, wystarczą 2-3 psiknięcia.
 2. Rozpyl je na czystą skórę (lekko wiglotna skóra dobrze chłonie feromony i podbija zapach perfum).
 3. Wybierz miejsca, które rozgrzewają się w ciągu dnia. Najlepiej te, gdzie pulsuje krew. Polecamy szyję, nadgarstki, kark, przestrzeń między biustem.
 4. Jeśli skrapiasz nadgarstki, nie pocieraj nimi o siebie! Kilkanaście minut przed założeniem ubrania na czystą skórę nadgarstków, szyi oraz między piersiami i pamiętaj, by nie rozcierać ich, lecz pozwolić, by ciepło ciała podsycało ich zapach..

Pamiętaj!
Używaj Malvolii by pachnieć – pryskaj ubranie.
Używaj Malvolii, by uwolnić feromony – pryskaj skórę.

Czy to magia? Nie. To feromony.
Czy to perfumy? Tak. O niezwykłych nutach zapachowych.
To połączenie, które może odmienić Twoje życie.

Malvolia

Poznaj całą kolekcję i wybierz swój zapach.

Newsletter

Dołącz do nas

  Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji handlowych na temat produktów i usług oferowanych przez ORM Operacje sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. 1 Maja 13 (10-117) za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) na podany przez Ciebie adres e-mail. Zapisanie się do newslettera jest dobrowolne. Możesz w dowolnej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera przez kliknięcie w odpowiedni link na końcu wiadomości email lub przez poinformowanie nas o rezygnacji z newslettera: na adres e-mail Sklepu Internetowego wskazany Regulaminie (wysłanej z adresu e-mail wskazanego podczas zapisywania się do newslettera) lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie Sklepu Internetowego.

  Kontakt

  603 267 199 (8:30 - 16:30)
  kontakt@malvolia.com

  Obserwuj